НОВИНИ

Азаров запевняє, що цукрової кризи не буде

Запасів цукру в України вистачить на 4,5 місяці. Про це сьогодні заявив прем’єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.

«Залишки станом на 1 травня цього року становлять 690 тис. тонн. Максимальне середньомісячне споживання - 153 тис. тонн. Тобто, наявні ресурси цукру забезпечують потребу внутрішнього ринку на 4,5 місяця…. Беріть мішками, якщо в цьому є потреба», - сказав Азаров.

Він також підкреслив, що в рамках тарифної квоти СОТ в Україну у 2011 році буде ввезено 266 тисяч тонн цукру-сирцю з тростини.

«ВАТ "Володимир-Волинський цукровий завод" уже розпочав переробку перших партій цієї сировини, а ВАТ "Горохівський цукровий завод» планує розпочати виробництво 17 травня», - додав прем’єр, зауваживши, що цінова ситуація на оптовому ринку цукру стабільна.

Азаров також доручив Міністерству АКП підготувалися до періоду підвищеного попиту на цукор (червень - серпень), а також до реалізації приблизно 80 тисяч тонн цукру з державного інтервенційного фонду.

Нагадаємо, у березні Азаров заявляв, що роздрібні торгові мережі в Україні будуть забезпечені борошном у необмеженій кількості. 

Як відомо, щоліта під час періоду консервування фруктів в Україні спостерігається підвищений ажіотаж щодо цукру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.