НОВИНИ

Польща розпочала розслідування щодо фонду депортованої українки Козловської

Кошти, які надходили на рахунки фонду, могли походити з відмінних від задекларованих джерел.

Агенція внутрішньої безпеки Польщі за результатами контролю податківців розпочала розслідування проти фонду "Відкритий діалог", очільником якого є Людмила Козловська, депортована раніше з Європейського Союзу. Про це повідомляє агентство PAP, передає "Європейська правда".

 

За даними польських податківців, кошти на рахунки фонду, що надходили через фірму Silk Road Бартоша Крамека, який є чоловіком Людмили Козловської, походять від фірм на Сейшелах, в Панамі і Белізі.

 

Зокрема, слідство було розпочате на підставі заяви Національної податкової адміністрації, яка провела аудит сплати фондом "Відкритий діалог" податків у 2014-16 роках. Так, податківці прийшли до висновку, що кошти, які надходили на рахунки фонду, могли походити з відмінних від задекларованих джерел.

 

"Йдеться про суми в 1,27 млн доларів та 64 тис. євро, отримані фондом від фірм, назви яких фігурують у Panama Papers", - йдеться у повідомленні.

 

За даними Національної податкової адміністрації, ці кошти могли мати злочинне походження, а сам фонд міг займатися їх відмиванням. 

 

Раніше повідомлялося, що у матеріалах журналістського розслідування "Paradise Papers" ("Райські документи") фігурують 68 українців. Зазначається, що з 57 офшорів, власниками яких є українці, 27 зареєстровані на Британських Віргінських островах, 11 - на Бермудських островах, 7 - на Мальті, 4 - на острові Мен, 3 - на Кайманових островах, 3 - на Сейшельських островах, 1 - у Великобританії й 1 - на острові Джерсі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.