НОВИНИ

Азаров пригрозив звільнити «гальмівних чиновників», які перешкоджають бізнесу

Прем’єр-міністр Микола Азаров наказав міністерства і відомствам максимально спростити дозвільні і контрольні системи. Про це він сказав під час відкриття засідання уряду, повідомляє кореспондент Тижня.

«Нам потрібно «генеральне прибирання» в дозвільній і контрольній системі. Кожне міністерство і відомство протягом місяця повинно прозвітувати перед суспільством: що в сфері його компетенції зроблено, щоб спростити здійснення економічної діяльності, які є матеріальні результати дерегуляції, і що буде зроблено далі», - сказав Азаров

Він пояснив, що «корупція і чиновницьке свавілля блокують економічний розвиток країни».

«Уряд зробить травень місяцем відвертого діалогу з бізнесом», - заявив Азаров.

Він підкреслив, що необхідно ліквідувати тяганину під час видачу дозволів, сертифікатів, ліцензій.

«Відмова (у видачі – ред.) без законної підстави – це грубе порушення законодавства, яке тягне за собою негайне  звільнення чиновника. З такими «гальмівними чиновниками» Україна не має шансів вийти на європейський рівень», - додав Азаров.

Водночас прем’єр нагадав, що Державній податковій службі, Міністерству внутрішніх справ заборонено перевіряти малі підприємства. Уряд буде припиняти незаконні перевірки і карати ініціаторів.

«А для того, щоб підприємці в режимі он-лайн могли повідомити про факт перевірки (щойно вона почалась), щоб могли поскаржитись на незаконні дії, Урядовий кол-центр і Урядовий портал запровадять спеціальну «гарячу лінію» для оперативного реагування», - запевнив Азаров.

Нагадаємо, у квітні президент Віктор Янукович доручив Державній податковій службі вжити заходів зі спрощення звітності підприємців

У березні, Азаров доручив Главі Державної податкової служби скасувати будь-які перевірки підприємців, які працюють за спрощеною системою оподаткування на ринках. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.