НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Рада схвалила зміни до Конституції щодо курсу на вступ до ЄС і НАТО

Відповідний документ підтримали 311 народних депутатів.

Верховна Рада в четвер, 22 листопада, підтримала в першому читанні законопроект про зміни до Конституції щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО. Про це повідомив кореспондент Тижня.

 

Відповідний документ підтримали 311 народних депутатів. 

 

Крім того, перед голосуванням виступив президент України Петро Порошенко, наголосивши, що впевненій у підтримці відповідного законопроекту парламентом.

 

 

"Я не маю жодних сумнівів, що Верховна Рада підтримає", — наголосив він.

 

Нагадаємо,  27 вересня до Конституційного суду України надійшло конституційне звернення Верховної ради України щодо законопроекту №9037, який передбачає зміни до Конституції щодо закріплення курсу держави на вступ у Євросоюз та НАТО.

 

20 вересня нардепи відправили на розгляд Конституційний суд України президентський законопроект №9037 про внесення змін до Конституції України щодо незворотності курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

 

Нагадаємо, Верховна Рада в четвер, 20 вересня, підтримала законопроект про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО. 

 

Як повідомлялося, 18 вересня комітет Верховної ради України з питань правової політики та правосуддя підтримав законопроект щодо  закріплення в Конституції курсу України в НАТО та Європейський союз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.