НОВИНИ

Верховна Рада направила майже 50 млн грн на кібербезпеку ЦВК

Зазначається, що під час позачергових виборів президента України у 2014 році вже мала місце кібератака на інформаційно-аналітичну систему "Вибори".

Верховна Рада України ухвалила зміни до закону про державний бюджет на 2018 рік, якими пропонується надати 49,66 мільйона гривень місцевим органам влади на проведення місцевих виборів на забезпечення кіберзахисту систем Центральної виборчої комісії України. Про це йдеться на сайті Верховної Ради. 

 

"Зважаючи на постійне зростання кількості кібератак на інформаційні системи в Україні гостро постає питання посилення безпеки інформаційних ресурсів Центральної виборчої комісії, особливо в контексті підготовки проведення чергових виборів Президента України у березні 2019 року та чергових виборів народних депутатів України у жовтні 2019 року", - йдеться у пояснювальній записці.

 

Зазначається, що під час позачергових виборів президента України у 2014 році вже мала місце кібератака на інформаційно-аналітичну систему "Вибори", що призвело до ускладнень у роботі Комісії щодо виконання завдань, пов’язаних з підготовкою вказаних виборів.

 

Нагадаємо, 13 листопада повідомлялось, що Центральна виборча комісія планує створити окремий підрозділ для гарантування кібербезпеки під час виборів. 

 

Раніше Центральна виборча комісія на закритому засіданні обрала головою члена ЦВК за квотою "Волі народу" Тетяну Сліпачук. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.