НОВИНИ

БЮТ вимагає у Раді звіту Азарова щодо цін

Фракція БЮТ ініціює заслуховування Верховною Радою на засіданні в п'ятницю, 13 травня, у рамках «години питань до Кабінету Міністрів» інформації прем'єр-міністра Миколи Азарова про цінову політику уряду. Про це на засіданні погоджувальної ради сказав голова фракції БЮТБ Іван Кириленко.

«Нашою фракцією було ухвалено рішення запросити, з огляду на комплексність питання цін у країні, у п'ятницю голову уряду. Тому що жоден міністр так комплексно не володіє цим питанням як він. Він повинен висловити своє системне бачення того, що відбуватиметься в країні з питанням ціноутворення», - повідомив він.

Кириленко зазначив, що депутати його фракції внесли цілу низку законопроектів з цього питання, і БЮТБ наполягає на розгляді їх у середу.

Парламентарій підкреслив, що питання цін дуже важливе, тому закликав колег з більшості не ігнорувати ініціативи опозиції, а конструктивно підійти до її пропозицій.

Зокрема, Кириленко обурився зростанням цін на нафтопродукти, звернувши увагу на те, що Рада знизила акцизи на бензин і дизпаливо на 20%, але це ніяк не відбилося на реальних цінах.

Нагадаємо, Кабмін створив міжвідомчу комісію з питань забезпечення цінової стабільності на основні соціально значимі товари і послуги.

Як відомо, у квітні 2011 року споживчі ціни підвищилися на 1,3%. 

Раніше Мінагрополітики заявило про намір закупити 10 тис. тонн свинини для стабілізації цінової ситуації на ринку. 

Наприкінці січня в уряді заявили про намір ввезти в Україну 20 тис. тонн гречки з Китаю з метою стабілізації цін на ринку. Кабмін пообіцяв скасувати ввізне мито й податок на додану вартість при імпорті гречаної крупи. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.