НОВИНИ

У Золотому-5 поранено двох місцевих мешканців - ОБСЄ

Чолові розповів, що у вікно його автівки з боку водійського сидіння потрапила куля.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ повідомила про поранення двох мирних мешканців окупованого Золотого-5. Про це йдеться у звіті місії у вівторок, 20 листопада.

 

"17 листопада в лікарні н. п. Первомайськ (непідконтрольний уряду, 58 км на захід від Луганська) медпрацівники повідомили спостерігачам, що 14 листопада до них поступив чоловік (29 років) з великим порізом лівої частині голови в районі вуха. Теоефоном потерпілий повідомив, що 14 листопада близько 14:00 він знаходився в вантажівці неподалік від н. п. Золоте-5 (Михайлівка, непідконтрольний уряду, 58 км на захід від Луганська), коли у вікно з боку водійського сидіння потрапила куля, вибивши його і інше вікно кабіни вантажівки і залишивши поріз з лівого боку його голови біля вуха. Два представника електроенергетичної компанії окремо повідомили, що 14 листопада отримав поранення чоловік перебував за кермом вантажівки в рамках виконання ремонтних робіт на електропідстанції в Золотому-5 (Михайлівці) і що після інциденту один з них відвіз потерпілого до лікарні в Первомайськ", -йдеться у звіті..

 

Також 15 листопада в Золотому-5 (Михайлівці) троє мешканок окремо повідомили команді СММ, що 12 листопада стався обстріл, в результаті якого був поранений чоловік. 19 листопада в тому ж населеному пункті дочка потерпілого розповіла команді Місії, що 12 листопада між 17:00 і 18:00 її батько отримав поранення грудної клітки, коли був у дворі свого будинку  і що він все ще знаходиться в лікарні у Первомайську.

 

Нагадаємо, раніше спеціальна моніторингова місія ОБСЄ 31 жовтня повідомила, що бачила у травматологічній лікарні окупованого Донецька мирного жителя без нижніх частин ніг, а також з множинними пораненнями тіла та обличчя

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.