НОВИНИ

Рада підтримала перейменування Кіровоградської області

Наступним кроком має бути направлення документу до КСУ.

Верховна Рада проголосувала за постанову, яка передбачає включення до порядку денного сесії та направлення на висновок Конституційного суду України законопроекту про внесення змін до Конституції щодо перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку. Про це у вівторок, 20 листопада, повідомляє прес-служба парламенту.  

 

Відповідне рішення підтримали 239 нардепи.

 

"Рада прийняла постанову "Про включення до порядку денного сесії ВРУ 8 скликання законопроекту про внесення змін до ст. 133 Конституції України (щодо перейменування Кіровоградської області) і про його направлення до Конституційного суду України", – йдеться в повідомленні.

 

Так, наступним кроком має бути направлення документу до КСУ.

 

 

Як повідомляється, 11 липня комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя підтримав внесення змін до Конституції щодо перейменування Дніпропетровської та Кіровоградської областей. 

 

Нагадаємо, 20 червня директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович повідомив, що комітет Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав пропозицію перейменувати Дніпропетровську та Кіровоградську області. 

 

Як повідомлялося, Верховна Рада 14 липня 2016 року перейменувала місто Кіровгорад на Кропивницький. Тим часом назва регіону досі лишається без змін — Кіровоградська область. 

 

19 травня 2016 року Верховна Рада проголосувала за перейменування міста Дніпропетровська на Дніпро у рамках виконання закону про декомунізацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.