НОВИНИ

ТСК щодо нападів на активістів затвердила перелік справ для розслідування

Під час третього засідання ТСК також заслухали та опитали мера Херсона.

Тимчасова слідча комісія парламенту України із розслідування нападу на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів затвердила перелік справ, по яким працюватиме додатково. Про це у вівторок, 20 листопада, повідомила народний депутат Олена Сотник.

 

 

Зокрема, йдеться про напади на активістів в Одесі: Олега Михайлика, Віталія Устименка та Сергія Стерненка; у Херсоні – Катерину Гандзюк та справу Віталія Олешка (вбили в Бердянську – Ред.); у Харкові – Миколу Бичка; у Києві – Валентину Макарову; у Сіверодрнецьку – Сергія Самарського.

 

"Затвердили перелік справ, по яким ТСК на даному етапі працює додатково: Одеса: Михайлик, Устименко, Стерненко; Херсон: Гандзюк та справа Сармату; Харків: Бичко; Київ: Макарова; Сіверодрнецьк: Самарський", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, під час третього засідання ТСК заслухали та опитали мера Херсона Володимира Миколаєнка.

 

"Затвердження запитів на правоохоронні органи та процесуальних керівникам по справам із списку всім відомий, як "список Гандзюк", – додала Сотник.

 

 

Нагадаємо, 5 листопада стало відомо, що народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм наполягає на створенні тимчасової слідчої комісії для розслідування фактів нападів на громадських активістів в 2017-2018 роках.

 

6 листопада Верховна Hада України підтримала за основу та в цілому проект постанови №9262 про утворення тимчасової слідчої комісії для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

 

8 листопада тимчасова слідча комісія парламенту України із розслідування нападу на Катерину Гандзюк й інших громадських активістів розпочала своє перше засідання. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.