НОВИНИ

Порошенко анонсував появу нового управління Морської охорони

Нове управління прикриватиме територію України від вторгнення з моря.

До кінця 2018 року в Україні розгорнуть нове регіональне управління Морської охорони, яке візьме під контроль весь морський кордон.Про це президент написав у Facebook у вівторок, 20 листопада.

 

"Для прикриття території України від вторгнення з моря ми продовжуємо нарощувати відповідну складову. До кінця року буде розгорнуто нове регіональне управління Морської охорони, яке візьме під щільніший контроль увесь морський кордон від Ізмаїла до Маріуполя", - повідомив він. 

 

Крім того, за його словами, за світовими стандартами сформовано підрозділи оперативного реагування «ДОЗОР», у тому числі й для проведення спеціальних дій на воді.

 

"Створена також система бойових резервів з потужним озброєнням та бронетехнікою, які спроможні у найкоротші терміни прикрити загрозливі напрямки. Для посилення авіаційної складової у найближчі два роки для прикордонної служби будуть закуплені 24 сучасних легких патрульних вертольоти. Прикордонники і надалі будуть отримувати все необхідне для успішного виконання поставлених перед ними завдань", - наголосив президент. 

 

Нагадаємо, 12 жовтня президент Петро Порошенко підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України "Про невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів на Півдні і Сході України, в Чорному та Азовському морях і Керченській протоці"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.