НОВИНИ

Київський метрополітен уклав договір на будівництво метро на Виноградар

Відповідно до документу, роботи триватимуть до 2021 року.
Київський метрополітен уклав договір на будівництво метро на Виноградар з переможцем тендеру «Київметробуд». Про це повідомляє прес-служба метрополітену у вівторок, 20 листопада.


У рамках першої черги робіт на ділянці у майже чотири кілометри передбачається спорудження двох станцій - «Мостицька» та «Проспект Правда» - і відгалуження у бік станції «Виноградар» для подальшого продовження лінії.
 

"Починаючи будівництво станцій на Виноградар, ми фактично відроджуємо будівництво метро в столиці. Бо останню станцію метрополітену в Києві, нагадаю, відкрили у 2013 році", - відзначив мер Києва Віталій Кличко.


Відповідно до документу, роботи триватимуть до 2021 року, а їх бюджет становить 5 млрд 993 млн грн. Як повідомлялося раніше, у рамках даного проекту вперше в Києві планують використати технологію вертикальних тунелів. Також «Мостицька» будуватиметься, як станція глибокого закладення, а «Проспект Правди» та наступні – передбачено споруджувати відкритим способом, як неглибокі.
 

Наразі триває оформлення всіх передбачених законодавством документів для початку робіт. При підготовці проекту Київрада уже підтримала виділення технічних земельних ділянок для облаштування необхідних будівельних майданчиків.
 
 
Нагадаємо, 9 листопада у системі публічних закупівель Prozorro завершено аукціон на будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар. 
 

18 липня Київська міська державна адміністрація затвердила проект будівництваділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар. 

 

24 січня стало відомо, що  комунальне підприємство Київський метрополітен у системі держзакупівель Prozorro оголосило тендер на будівництво лінії метро від станції Сирець на житловий масив Виноградар. 

 

1 листопада 2017 року головний архітектор інституту "Київметропроект" Ярослав Левандовський показав остаточні варіанти вигляду платформ чотирьох станцій метро на Виноградарі.

 

22 листопада 2017 року мер Києва Віталій Кличко та заступник голови правління China Pacific Construction Group Го Уін підписали угоду про співпрацю щодо будівництва четвертої лінії метро на Троєщину. 

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.