НОВИНИ

МЗС прокоментувало родинні зв’язки постпреда в ОБСЄ з російським кандидатом на пост глави Інтерполу

У прес-службі зазначили, що за весь час після початку російської збройної агресії проти України не мали місця жодні дії, які могли б скомпрометувати постпреда.

У Міністерстві закордонних справ України відповіли на звернення мас-медіа щодо родинних зв'язків постійного представника України при ОБСЄ Ігоря Прокопчука та кандидата на посаду глави Інтерполу генерал-майора російської поліції Алєксандра Прокопчука. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МЗС ввечері 19 листопада.

 

"Боротьба України проти російської агресії - це війна за остаточний розпад російсько-радянської імперії. Ця війна розкидала по обидві сторони лінії фронту друзів, близьких, родичів. Для багатьох це стало справжньою особистою трагедією. Але кожен сам робить свій вибір і за нього відповідає", - йдеться у повідомленні міністерства. 

 

 

У прес-службі зазначили, що за весь час після початку російської збройної агресії проти України не мали місця жодні дії, які могли б скомпрометувати Постійного представника України при ОБСЄ Ігоря Прокопчука.

 

"Його щоденна самовіддана робота в ОБСЄ говорить сама за себе та заслужила на високу оцінку з боку наших друзів і партнерів", - додали у міністерстві.

 

Нагадаємо, раніше видання "Дзеркало тижня" з посиланням на власні джерела повідомило, що Прокопчук Ігор Васильович, який вже 8,5 років очолює постійне представництво України при міжнародних організаціях у Відні, є молодшим рідним братом кандидата на посаду глави Інтерполу генерал-майора російської поліції Алєксандра Васільєвича Прокопчука.

 

Нагадаємо, 19 листопада німецький депутат Європейського парламенту Ребекка Гармс закликала країни Європейського Союзу вийти з Інтерполу, якщо організацію очолить російський генерал-майор Алєксандр Прокопчук.

 

Також 19 листопада міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що Україна розгляне питання про призупинення свого членства в Інтерполі, якщо його очолить російський генерал-майор Алєксандр Прокопчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.