НОВИНИ

Президентом Парламентської асамблеї НАТО стала британка Маделін Мун

Як зазначається, Маделін запросили до України, зокрема на другий Міжнародний жіночий конгрес.

Президентом Парламентської асамблеї НАТО обрали члена делегації Великої Британії Маделін Мун. Про це в понеділок, 19 листопада, повідомила голова постійної делегації України в ПА НАТО Ірина Фріз.

 

 

"Новим Президентом Парламентської асамблеї НАТО обрано члена делегації Великої Британії Маделін Мун", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, Маделін запросили до України, зокрема на другий Міжнародний жіночий конгрес.

 

"Маделін Мун зазначила, що гідно продовжить діяльність, яку розпочали Паоло Алі і Раса Юкнявічене, зі зміцнення єдності Асамблеї, з розбудови солідарності всіх націй у захисті демократії, підтримки оборони та нашої безпеки, яку інколи сприймають поверхнево. Слід нагадати, що її доповідь про ССО була ухвалена Комітетом з питань безпеки і оборони одностайно. Вона також підкреслила, що її візити будуть супроводжуватись активним спілкуванням з молоддю, яка має розуміти сучасні виклики і загрози", – додала Фріз.

 

Нагадаємо, раніше Комітет Парламентської асамблеї НАТО з питань цивільного виміру та безпеки  у резолюції назвав незаконними і небезпечними дії Росії в Азовському морі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.