НОВИНИ

В УПЦ КП повідомили, коли буде оголошена дата Об'єднавчого собору

За даними Зорі, Об'єднавчий собор буде скликатися в грудні.

Сесія Синоду Вселенського патріархату відбудеться 27-29 листопада, за її результатами буде оголошена дата скликання Об'єднавчого собору. Про це в понеділок, 19 листопада, повідомив речник УПЦ Київського патріархату Євстратій Зоря.

 

"Судячи з низки питань, змушений дати пояснення до Комюніке Вселенського патріархату: 27-29 листопада відбудеться сесія Синоду Вселенського патріархату, за підсумками якої буде оголошено, на яку дату в грудні буде скликатися Об'єднавчий собор", – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, 19 листопада директор Національного інституту стратегічних досліджень Ростислав Павленко повідомив, що Вселенський патріархат підтверджує своє рішення надати Томос про автокефалію Православній Церкві в Україні. 

 

Нагадаємо, 11 жовтня Синод Вселенського Патріархату підтримав продовження надання автокефалії України.

 

11 жовтня Патріарх Філарет повідомив, що найближчим часом скличе Об'єднавчий Собор, за результатами якого Вселенський Патріарх прийме рішення про надання Томосу про автокефалію.

 

11 жовтня Синод Вселенського патріархату зняв анафему з патріарха Української православної церкви Київського патріархату Філарета та предстоятеля Української православної автокефальної церкви Макарія, а також – визнав незаконною анексію Київської Митрополії Російською Церквою в 1686 році. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.