НОВИНИ

Омелян анонсував 58 оновлених міжобласних автобусних маршрутів

Міністр зауважив, що нові маршрути не відкривалися з 2013 року.

Міністерство інфраструктури України оголосило перший конкурс на 58 міжобласних автобусних маршрутів у рамках реформи автобусних перевезень. Про це повідомив голова Мінінфраструктури Володимир Омелян у Facebook у понеділок, 19 листопада.

 

"Ми проведемо перший конкурс на 58 маршрутів за новими, прозорими правилами і за заявницьким принципом. Не декілька тисяч доларів чиновнику, не маршрути і автобусні компанії чиновника, які виграють зі старими автобусами або взагалі без їх наявності у компаній, що давно на ринку і вклали не один мійльйон гривень у парк, а: заповнив документи, відповідаєш усім вимогам - отримав маршрут", - написав міністр.

 

Омелян також наголосив, що нові маршрути не відкривалися з 2013 року.

 

"Вимоги за класністю на частині маршрутів ми визначили Євро-2 і вище, і тільки сидячі місця пасажирам місткістю не менше 18 місць. На довгих маршрутах Євро-3 і вище пасажиромісткістю не менше 30 місць (це великі автобуси типу неоплан)", - додав він.

 

Нагадаємо, 17 серпня голова Міністерства інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що згідно з аналізом дорожньо-транспортних подій, автобуси, які переобладнані з вантажних транспортних засобів, та без ременів безпеки і тахографів становлять найбільшу небезпеку для пасажирів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.