НОВИНИ

Німецький міністр розповів, чи можливий перегляд угоди про Brexit

Петер Альтмаєр прокоментував незадоволення британських законодавців щодо досягнутої угоди.

Міністр економіки Німеччини Петер Альтмаєр виключив перегляд умов досягнутої угоди про вихід Великої Британії з Європейського Союзу. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

За його словами, ЄС не буде вносити правки в угоду, щоб зробити її більш приємною для британських законодавців.

 

"Я вважаю, що ми повинні дотримуватися того, що ми маємо, і тому ми будемо підтримувати Терезу Мей у тому, що вона ставить цей результат на голосування (у британському парламенті, - Ред.)", - зауважив Альтмаєр.

 

Раніше молодший міністр з питань охорони здоров'я Стівен Барклай був призначений новим міністром Великої Британії з питань Brexit. 

 

Також міністр юстиції Поранив Джаявардена та міністр праці та пенсій Естер Маквей Британії оголосили про відставку після того, як британський Кабінет міністрів погодив попередній текст угоди про Brexit. 

 

Як повідомлялося, 15 листопада у Британії міністр з питань виходу країни з ЄС Домінік Рааб та міністр з питань Північної Ірландії Шайлеш Вара оголосили про відставку після того, як британський Кабінет міністрів погодив попередній текст угоди про Brexit. 

 

14 листопада Кабінет міністрів Великої Британії погодив попередній текст угоди з Європейського союзу (Brexit).

 

Нагадаємо, 13 листопада представники Великої Британії та Євросоюзу узгодили на технічному рівні угоду про умови виходу країни зі складу ЄС.

 

21 червня у Британії парламент ухвалив урядовий законопроект щодо Brexit. Тереза Мей назвала ухвалення законопроекту "найважливішим кроком" у забезпеченні "гладкого" виходу Британії з ЄС.

 

Переговори між Лондоном та Брюсселем мають неформальний кінцевий термін до кінця жовтня, але Барньє сказав, що їх можуть продовжити до середини листопада.

 

Додамо, під час референдуму 24 червня 2016 року 51,9% британців проголосували за вихід Великої Британії з ЄС (Brexit). При цьому 62% Шотландців висловилися за збереження британського членства в ЄС, а 32% виступили за Brexit. ​Правляча в регіоні Національна партія закликала до проведення окремого референдуму, якщо позиція Шотландії буде прогнорірована під час переговорів з Брюсселем щодо Brexit. 13 грудня 2017 року Європарламент проголосував за початок другого етапу переговорів щодо виходу Великої Британії з Європейського союзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.