НОВИНИ

Вселенський Патріархат підтвердив рішення надати Томос про автокефалію УПЦ

Повідомляється, що Об‘єднавчий Собор відбудеться в грудні 2018 року.

Вселенський Патріархат підтверджує своє рішення надати Томос про автокефалію Православній Церкві в Україні. Про це у понеділок, 19 листопада, повідомив директор Національного інституту стратегічних досліджень Ростислав Павленко у Facebook.

 

"Тепер офіційно. Повідомлення з Фанару: Вселенський Патріархат підтверджує своє рішення надати Томос про автокефалію Православній Церкві в Україні", - написав він.

 

За словами Павленка, Об‘єднавчий Собор відбудеться в грудні 2018 року.

 

"Точна дата буде названа в ході засідання Святого і Священного Синоду Вселенського Патріархату 27-29 листопада цього року", - додав він.

 

Як повідомлялося, 11 жовтня Синод Вселенського Патріархату підтримав продовження надання автокефалії України.

 

11 жовтня Патріарх Філарет повідомив, що найближчим часом скличе Об'єднавчий Собор, за результатами якого Вселенський Патріарх прийме рішення про надання Томосу про автокефалію.

 

11 жовтня Синод Вселенського патріархату зняв анафему з патріарха Української православної церкви Київського патріархату Філарета та предстоятеля Української православної автокефальної церкви Макарія, а також – визнав незаконною анексію Київської Митрополії Російською Церквою в 1686 році. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.