НОВИНИ

Близько 44% українців отримують державну допомогу - Рева

Як зазначив міністр, чимало тих, хто претендує на субсидію, не витримують перевірки декларацій.

Міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що близько 44% українців отримують державну допомогу. Про це він повідомив в ефірі Радіо Свобода.

 

"Приблизно 44% людей отримують ті чи інші види державної соціальної допомоги. Але ми повинні розуміти, що, згідно з Конституцією, Україна – держава соціальна", – сказав міністр 

 

Зокрема, за його словами, нині 5 мільйонів домогосподарств в Україні отримують субсидії.

 

"Вже станом на сьогодні близько 5 мільйонів домогосподарств субсидію отримують. Ще мільйон 900 тисяч – ми подивимося, скільки з них прийде, як вони задекларують свої доходи і так далі.

 

Тобто говорити про те, що когось позбавили субсидії, підстав немає. Тому що дехто ще просто не звернувся", – сказав Рева.

 

Як зазначив міністр, чимало тих, хто претендує на субсидію, не витримують перевірки декларацій.

 

"923 тисячі домогосподарств із 6 мільйонів 900 тисяч декларували відсутність доходів. А коли починаються вибіркові перевірки, з’ясовується, що частина цих людей, звичайно, не всі, купують дорогі автомобілі, купують квартири, купують будинки", – розповів він.

 

Як повідомлялося раніше, міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що введена формула нарахування пенсій змінюватися не буде. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.