НОВИНИ

США розраховують на вступ України до НАТО - спільна заява

На засіданні Комісії стратегічного партнерства Україна підтвердила, що членство в НАТО залишається стратегічним пріоритетом.

Сполучені Штати Америки (США) розраховують на вступ України до НАТО.  Спільну заяву Комісії стратегічного партнерства Україна-США опубліковали на сайті посольства України.

 

Повідомляється, що на засіданні Комісії стратегічного партнерства Україна підтвердила, що членство в НАТО залишається стратегічним пріоритетом.

 

"Сполучені Штати вітають прагнення України вступити в НАТО, яке було зафіксовано у Бухарестській декларації 2008 року, і розраховують одного разу привітати Україну в якості повноправного члена Альянсу", - йдеться в спільній заяві.

 

Також повідомляється, що США підтримують зусилля, спрямовані на імплементацію реформ у сфері безпеки, які прописані в законі про національну безпеку України.

 

Нагадаємо, у вересні 2017 року Угорщина вирішила блокувати будь-яке подальше зближення України та ЄС через підписання президентом України Петром Порошенком закону "Про освіту", а також попередила Україну про можливі санкції в разі невідкликання закону про освіту.

 

22 червня 2018 року міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що Будапешт більше не вимагає від України повної відмови від мовної статті закону про освіту.

 

16 липня 2018 року глава МЗС Угорщини Петер Сіярто повідомив, що Будапешт має "серйозний конфлікт" з Україною через закон про освіту, результатом чого стало блокування країною засідання комісії Україна-НАТО на рівні лідерів Альянсу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.