НОВИНИ

РФ перенаправила частину морських сил біля Криму на новий плацдарм в Азовському морі - ДПСУ

ДПСУ у межах своєї компетенції також посилює присутність в акваторії моря.

Росія перенаправила частину морських сил біля окупованого Криму на новий плацдарм в Азовському морі. Про це заявив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян, передає УНІАН.

 

"Процес збільшення військового компоненту (Росії, – Ред.) в Азовському морі був поступовий. Росія збільшила свою присутність, але тут швидше можна говорити про перегрупування певних морських сил для ймовірних дій на Азовському морі, тобто перенацілення кораблів, які знаходяться біля тимчасово анексованого півострова, на новий плацдарм, яким є Азовське море", - зауважив він.

 

За його словами, ДПСУ  у межах своєї компетенції також посилює присутність на Азовському морі.

 

"Ми отримали і нові катери, і відремонтували та поставили у стрій наш корабель "Донбас", він зараз в Азовському морі виконує завдання", - наголосив Слободян.

 

Крім того, він уточнив,  що дії виконуються спільно з Військово-морськими силами ЗСУ.

 

"Усі заходи відпрацьовуються спільно в рамках єдиного задуму штабу операції Об’єднаних сил, РНБО, і тільки з комплексним залученням усіх наявних ресурсів можна розраховувати, що будь-яка агресія Росії на даному напрямку буде мати адекватну відповідь", - додав помічник глави ДПСУ.
 

Раніше член комітету з оборони і безпеки РФ Франц Клінцєвіч відреагував на затримання ДПСУ 15 суден за відвідування портів окупованого Криму, заявивши, що РФ здатна дуже швидко перекрити для українських суден  Азовське море. 

 

Нагадаємо, 15 листопада  Слободян заявив, що Україна заарештувала або запровадила інші обмеження на 15 іноземних суден, які заходили в закриті порти анексованого Росією Криму. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.