НОВИНИ

Початок нової програми з Україною можливий після затвердження держбюджету - МВФ

У МВФ зазначили, що влада країни продовжує працювати над виконанням попередніх умов.

Розгляд радою директорів Міжнародного валютного фонду нової програми співпраці з Україною можливий після затвердження Верховною Радою державного бюджету на 2019 рік. Про це повідомив офіційний представник Фонду Джеррі Райс, передає Інтерфакс-Україна у четвер, 15 листопада.

 

"Влада країни продовжує працювати над виконанням попередніх умов, необхідних для подальшого затвердження нової програми радою директорів. Ми очікуємо, що рада директорів розгляне програму пізніше, цього року, після виконання цих попередніх умов, а саме - затвердження держбюджету на 2019 рік", - сказав він.

 

Як повідомлялося, 25 жовтня голова Національного банку України Яків Смолій заявив, що до кінця 2018 року Україна очікує на отримання першого траншу в рамках нової програми співпраці з Міжнародним валютним фондом. 

 

Нагадаємо, 6 вересня місія Міжнародного валютного фонду на чолі з Роном ван Роденом прибула до Києва та розпочала роботу в Україні.

 

14 вересня Міжнародний валютний фонд замінив програму допомоги  EFF на stand-by програму для України. Як зазначається, програма міжнародної допомоги stand-by дається тим країнам, які вийшли з переддефолтного стану.

 

Директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен заявила, що продовження співпраці України з Міжнародним валютним фондом є обов'язковою умовоюдля отримання бюджетних гарантій від Світового банку на суму 800 млн доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги