НОВИНИ

Янукович не отримував заяву на звільнення від губернатора Львівщини

До адміністрації президента не надходила заява про відставку голови Львівської облдержадміністрації Михайла Цимбалюка. Про цеZN.UA повідомило високопоставлене джерело в адміністрації глави держави.

Як повідомлялось, 10 травня голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк написав заяву про звільнення з посади під тиском місцевих депутатів від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», щоб не ускладнювати ситуацію.

«Я не приймав рішення про відставку. Для цього не потрібно писати заяву. Президент України, коли призначає на посаду, підписує указ, після цього обов’язково є інший указ – про звільнення. Тому, я завжди пам’ятаю про цей другий указ. Президент може звільнити, якщо його представник не справляється зі справами. Я ж буду кожен день працювати для того, щоб указ Президента про моє звільнення був підписаний якнайпізніше», - сказав Цимбалюк.

Нагадаємо, 9 травня, після офіційних заходів біля Пагорба Слави і Марсового поля у Львові відбулися зіткнення між представниками патріотичних сил і особами, які святкували День перемоги, - представниками партій КПУ, «Родина», «Русское единство» і ветеранами.

За даними міліції, внаслідок бійок у Львові постраждали 14 людей, було затримано 9 осіб. При цьому у ВО «Свобода» заявили, що в лікарню потрапили двоє її членів – один з пораненням від пострілу з травматичного пістолета, другий – зі струсом мозку.