НОВИНИ

Гройсман проситиме Раду відправити у відставку низку мерів через зрив опалювального сезону

Водночас прем'єр зазначив, що зараз вдалося розблокувати подачу тепла до всіх проблемних міст, окрім Сміли.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що буде звертатися до Верховної Ради, щоб відсторонити від посади низку мерів через зрив опалювального сезону. Про це в середу, 14 листопада, він заявив під час засідання уряду.

 

"Деякі міські голови творять казна-що. Невже важко з квітня підготувати теплосистему? Я буду звертатись до парламенту, щоб відсторонити таких управлінців від посад. Люди не мають бути заручниками безвідповідальності місцевих голів", – написав глава уряду в Тwitter.

 

 

 

 

Водночас він зазначив, що зараз вдалося розблокувати подачу тепла до всіх проблемних міст, окрім Сміли.

 

"Ми цілодобово займались питанням опалення. Розблокували всі міста, окрім Сміли. Там коїться щось незрозуміле. Більшість мерів – адекватні управлінці. Але чомусь у деяких містах міські голови не здатні виконати свою функцію", – заявив Гройсман.

 

За його словами, Кабмін підготувався до опалювального сезону.

 

"Уряд підготувався до опалювального сезону. Ми закачали 17 млрд кубів газу до сховища, ухвалили закон про реструктуризацію боргів, ще 5 жовтня увалили рішення про початок опалювального сезону", – наголосив прем'єр.

 

Крім того, він звернувся до міських рад із пропозицією вийти з ініціативою до Кабінету міністрів, щоб отримати  власність теплоцентралі.

 

"Державні теплоцентралі. Пропоную міським радам вийти з ініціативою до Кабінету Міністрів, щоб отримати у власність теплоцентралі, які надають послуги мешканцям їхніх міст. Краще, ніж вони, ніхто не наведе лад у цій сфері", – підкреслив Гройсман.

 

Нагадаємо, 25 жовтня  НАК "Нафтогаз Україна" повідомили, що в підземних сховищах газу (ПСГ) достатньо газу  для того, щоб Україна пройшла опалювальний сезон.