НОВИНИ

Трамп переплутав країни Балтії з Балканами - Le Monde

Президент США припустився помилки під час зустрічі з президентом Литви, Латвії та Естонії.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп переплутав країни Балтії з Балканами. Про це повідомляє щоденна французька газета Le Monde.

 

Зокрема, американський лідер розкритикував лідерів колишньої влади у Литві, Латвіі та Естонії за початок війн у 90-х років, які призвели до розпаду Югославії. 

 

Так, Трамп припустився помилки під час зустрічі з президентами Литви Далею Грибаускайте, Латвії Раймондом Вейонісом та Естонії Керсті Кальюлайд у Білому домі в квітні.

 

Як зазначає видання, балтійські лідери не одразу зрозуміли, у чому Трамп їх звинувачує. Їм знадобився час, аби зрозуміти, що господар Білого дому переплутав країни Балтії з Балканами.

 

У свою чергу, помилка Трампа видається ще більш дивною з огляду на те, що його дружина Меланія родом зі Словенії, яка була частиною Югославії до 1991 року.

 

Нагадаємо, Трамп заявив, що під час його виступу на Генасамблеї ООН люди у залі сміялися не над ним, а разом з ним. "Фейкові новини стверджують, що люди сміялися над президентом Трампом. Вони не сміялися наді мною. Люди добре проводили час зі мною. Ми робили це разом", -  сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.