НОВИНИ

Порошенко заявив, у якому випадку може не підписати бюджет-2019

Президент поставив перед Кабміном вимогу.

Президент України Петро Порошенко повідомив, у якому випадку може не підписати бюджет-2019. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час  засідання Ради регіонального розвитку.

 

За словами глави держави, уряд ухвалив рішення про підвищення тарифів на газ, оскільки для стабільності і розвитку економіки потрібен транш Міжнародного валютного фонду (МВФ).

 

 

 

 

Водночас він наголосив, що поставив перед Кабміном вимогу удосконалити й розширити програму субсидій і на 100% забезпечити субсидіями тих, хто їх дійсно потребує.

 

 

 

 

"Забезпечення субсидіями - моя головна вимога до бюджету на 2019 рік. І якщо її не врахують при підготовці державного кошторису до другого читання, то зроблю те, чого ще ніколи не робив - просто не підпишу бюджет", - зауважив президент.

 

 

 

 

Нагадаємо, голова парламенту Андрій Парубій заявив, що Верховна Рада на 22 листопада попередньо запланувала розгляд у другому читанні проекту держбюджету на 2019 рік. 

 

Як повідомлялося, 18 жовтня парламент прийняв за основу і в цілому проект постанови №9000-П про висновки і пропозиції до проекту держбюджету на 2019 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.