НОВИНИ

Луценко підтвердив, що Порошенко відхилив його заяву про відставку

Глава ГПУ заявив, що "працюватиме максимально" над справами щодо нападів на активістів.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що президент Петро Порошенко відхилив його заяву про відставку із займаної посади. Про це генпрокурор заявив в ефірі одного з телеканалів.

 

"Я повідомив, що подаю у відставку... парламент поставив це питання на голосування. За мою відставку проголосувало 38 депутатів. Президент, який отримав мою заяву, на підставі цього відхилив моє клопотання", – наголосив він.

 

Водночас Луценко зазначив, що це продовжує його відповідальність і він працюватиме максимально як у випадку зі справою щодо вбивства активістки Катерини Гандзюк, так й у 54 випадках нападів на інших активістів.

 

"Я вчинив так, як вчить нас європейська практика. У разі гострого суспільного обурення відповідальний за ту чи іншу ділянку роботи пропонує відправити себе у відставку... Мені висловив парламент недовіру аж 38 голосами. Це означає вотум довіри. Значить я вимушений працювати", – додав глава ГПУ.

 

Нагадаємо, 6 листопада в ході виступу в парламенті генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що подасть у відставку. 

 

7 жовтня генеральний прокурор Юрій Луценко подав президенту України Петру Порошенку заяву про відставку із займаної посади.

 

9 листопада стало відомо, що Порошенко не прийняв заяву про відставку керівника Генеральної прокуратури України Юрія Луценка.