НОВИНИ

У прокуратурі повідомили, що організаторам "виборів" в ОРДіЛО загрожує довічне ув'язнення

Правоохоронці вже порушили провадження через посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Прокуратура Донецької області повідомила, що учасникам організації та проведення так званих "виборів" 11 листопада на окупованих територіях Донецької області загрожує довічне позбавлення волі. Про це в п'ятницю, 9 листопада, повідомляє прес-служба прокуратури області.

 

"Головним управлінням Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) КК України", – йдеться в повідомленні.

 

У прокуратурі наголосили, що на Донбасі РФ продовжує злочинні дії, які спрямовані на порушення суверенітету і територіальної цілісності України.

 

"Представниками влади Російської Федерації проводяться заходи з організації та проведення 11 листопада 2018 року в населених пунктах на тимчасово окупованій території Донецької області так званих "виборов главы ДНР и депутатов народного совета ДНР", що є продовженням злочинних дій, спрямованих на порушення суверенітету і територіальної цілісності України, зміну меж її території та державного кордону на порушення порядку, встановленого Конституцією України", – наголосили правоохоронці.

 

Нагадаємо, бойовики призначили так звані "вибори" у "ДНР" і "ЛНР" на 11 листопада. 

 

6 листопада Росія офіційно повідомила, що визнає результати так званих "виборів", які призначені на 11 листопада в о купованих районах Донецької та Луганської областей. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.