НОВИНИ

Посольство України попередило, що в Польщі готують провокації від імені українських націоналістів

У дипустанові вважають, що провокації можуть мати на меті розпалювання ненависті до українців.

Посольство України в Польщі попередило, що у польській столиці Варшаві 11 листопада так звані "радикальні середовища" готують провокації під виглядом нібито українських націоналістів. Про це в п'ятницю, 9 листопада, повідомляє прес-служба дипустанови.

 

"За наявною оперативною інформацією, 11 листопада деякі польські радикальні середовища мають намір вчинити провокації, у тому числі під виглядом так званих українських націоналістів", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас посольство України закликало поляків не піддаватися на провокації, які можуть мати на меті свідоме розпалювання ненависті до українців.

 

"Звертаємося також до друзів-поляків, щоб під час відзначення 100-річчя відновлення незалежності Республіки Польща не піддаватися на різного роду провокації, які можуть мати на меті свідоме розпалювання ненависті до українців. Не даймо себе спровокувати", - закликали українські дипломати.

 

 

Нагадаємо, 8 листопада посол Польщі в Україні Ян Пєкло переконаний, що Київ та Варшава зможуть вирішити проблеми щодо історичних питань.