НОВИНИ

США запровадили нові санкції проти Росії через Крим та Донбас

До санкційного списку потрапили троє осіб та дев'яти компаній.

Міністерство фінансів США в четвер, 8 листопада, розширило санкції проти Росії через ситуацію навколо окупованого Криму та Донбасу. Про це йдеться в заяві Мінфіну.

 

 

Так, до санкційного списку потрапили троє осіб та дев'яти компаній.

 

Зокрема, під нові обмеження США потрапили колишній підполковник Служби безпеки України, а теперішній працівник ФСБ Росії Андрій Сушко; так званий "заступник міністра держбезпеки" терористичної організації "ЛНР" Олександр Басов; екс-головнокомандуючий ракетних військ та артилерії РФ Володимир Зарицький.

 

Водночас під санкції також потрапили санаторії "Ай-Петри", "Дюльбер", "Мисхор" і санаторного комплексу "Мрия Резорт & СПА".

 

Крім того, економічні обмеження також стосуються підприємств "КрымТЭЦ" та "Управляющая компания инфраструктурных проектов".

 

А також – проти російської компанії у Санкт-Петербурзі "Южный проект" і так званого "Міністерство державної безпеки "ЛНР".

 

Нагадаємо, 19 жовтня спеціальний представник Державного департаменту США в справах України Курт Волкер повідомив, що Вашингтон продовжить посилювати санкції проти Росії "кожен місяць-два" через ситуацію в Україні. 

 

Державний департамент США 20 вересня запровадив персональні санкції проти 33 фізичних та юридичних осіб РФ, пов'язаних із оборонним комплексом, а також розвідкою.