НОВИНИ

В Україну з Греції повернулися троє моряків

Судно Mekong Spiri затримали понад рік тому в Греції.

В Україну з Греції повернулися троє українських моряків судна Mekong Spirit, які були арештовані в травні 2017 року за підозрою в контрабанді. Про це в четвер, 8 листопада, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

 

"Сьогодні три українські моряки із судна Mekong Spirit, затриманого більше року тому у Греції, повернулися в Україну. Дякую за злагоджену роботу нашим консулам, які крок за кроком повертають наших хлопців додому", – наголосив він.

 

 

Як повідомлялося, 26 липня консул Греції Пантеліс Бумбурас заявив, що 12 українських моряків судна Mekong Spirit, які були арештовані в Греції у травні 2017 року за підозрою в контрабанді, в найближчі дні повернеться додому. міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив, що до Одеси  27 липня прибудуть 12 українських моряків судна Mekong Spirit. Своєю чергою, заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що в Греції залишилося п'ять українських моряків судна Mekong Spirit.

 

Нагадаємо, 23 липня  уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що у в’язницях Греції утримується 161 громадянин України, з них 112 осіб – за звинуваченням у перевезенні нелегальних мігрантів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.