НОВИНИ

СММ ОБСЄ зафіксувала нові окопи російських бойовиків

РФ намагається захопити нові території в порушення Мінських угод.

На Донбасі спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували нові окопи російських бойовиків, розташовані до одного кілометру на захід від їх попередніх позицій поблизу населеного пункту Ставки і Горлівки. Про це у четвер, 8 листопада, повідомляє прес-служба постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні у Twitter.

 

"Росія, замість того щоб залишити територію України, знову намагається захопити нові території в порушення Мінських угод: СММ ОБСЄ зафіксувала нові окопи російських бойовиків, розташовані до 1 км на захід від їх попередніх позицій поблизу н.п. Ставки і Горлівки", - йдеться у повідомленні.

 

 Нагадаємо, у 5 листопада спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували вантажівки з російськими номерами, що перевозили вугілля, неподалік від підконтрольного українській владі Золотого на Луганщині. 

 

 15 жовтня експерти лабораторії криміналістичних досліджень Атлантичної Ради виявили новітню російську систему зв'язку на окупованих територіях Донбасу.