НОВИНИ

СММ ОБСЄ зафіксувала нові окопи російських бойовиків

РФ намагається захопити нові території в порушення Мінських угод.

На Донбасі спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували нові окопи російських бойовиків, розташовані до одного кілометру на захід від їх попередніх позицій поблизу населеного пункту Ставки і Горлівки. Про це у четвер, 8 листопада, повідомляє прес-служба постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні у Twitter.

 

"Росія, замість того щоб залишити територію України, знову намагається захопити нові території в порушення Мінських угод: СММ ОБСЄ зафіксувала нові окопи російських бойовиків, розташовані до 1 км на захід від їх попередніх позицій поблизу н.п. Ставки і Горлівки", - йдеться у повідомленні.

 

 Нагадаємо, у 5 листопада спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували вантажівки з російськими номерами, що перевозили вугілля, неподалік від підконтрольного українській владі Золотого на Луганщині. 

 

 15 жовтня експерти лабораторії криміналістичних досліджень Атлантичної Ради виявили новітню російську систему зв'язку на окупованих територіях Донбасу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.