НОВИНИ

Климпуш-Цинцадзе розповіла, чи може Україна розраховувати на підтримку США після виборів

Представниця уряду переконана, що Київ мусить продовжити співпрацю з обома політичними партіями США.

Україна може розраховувати на подальшу підтримку Сполучених Штатів незалежно від результатів проміжних виборів. Про це повідомилв віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає Радіо Свобода у середу, 7 листопада.

 

Вона переконана, що Київ мусить продовжити співпрацю з обома політичними партіями США.

 

«Україні – продовжувати свою взаємодію зі Сполученими Штатами, державними інституціями Сполучених Штатів, з обома політичними партіями, які визначають політику Сполучених Штатів – як демократи, так і республіканці. І продовжувати надавати якнайповнішу об’єктивну інформацію про те, що відбувається тут, всередині країни, і що ми розуміємо з точки зору тих атак і загроз, які несе із собою своєю політикою Російська Федерація», – сказала Климпуш-Цинцадзе.

 

Вона наголосила, що Україна може розраховувати на таке ж продовження двопартійної підтримки як із боку Конгресу Сполучених Штатів – і Палати представників, і Сенату, так і адміністрації США

 

Як повідомлялось раніше, Республіканська партія зберігає контроль у Сенаті, перехопивши більшість у верхній палаті американського парламенту на проміжних виборах 6 листопада.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.