НОВИНИ

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували російські вантажівки з вугіллям на Донбасі

Вантажівки рухалися від блокпосту збройних формувань на південному краї ділянки розведення.

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували вантажівки з російськими номерами, що перевозили вугілля, неподалік від підконтрольного українській владі Золотого на Луганщині. Про це йдеться у звіті місії за 5 листопада.

 

Зазначається, що перебуваючи за 400 метрів на північ від ділянки розведення в районі Золотого, спостерігачі чули чотири вибухи невизначеного походження, за оцінкою, у межах 4–8 км на схід (за оцінкою, за межами ділянки розведення). 

 

"Команда Місії також бачила 3 порожні вантажівки з номерними знаками Російської Федерації, які рухалися від блокпосту збройних формувань на південному краї ділянки розведення в районі Золотого на північний схід в межах ділянки розведення", - йдеться у тексті звіту.

 

Приблизно за півгодини спостерігачі побачили дві з цих вантажівок, завантажених вугіллям, які прямували на південний захід в межах ділянки розведення.

 

Нагадаємо, 15 жовтня експерти лабораторії криміналістичних досліджень Атлантичної Ради виявили новітню російську систему зв'язку на окупованих територіях Донбасу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.