НОВИНИ

Республіканці здобули перемогу на виборах до Сенату США

Водночас демократи, за попередніми даними, отримали більшість у Палаті представників - нижній палаті Конгресу США.

Республіканська партія зберігає контроль у Сенаті, перехопивши більшість у верхній палаті американського парламенту. Про це у середу, 7 листопада, повідомляє Голос Америки.

 

Зазначається, що більшість в Сенаті, яку отримали республіканці, посилює позиції адміністрації чинного президента США. Якби більшість в Сенаті отримали демократи, це, навпаки, вдарило б по підтримці планів Трампа Сенатом. 

 

"Перемога республіканців у Сенаті зробить неможливою реалізацію процедури імпічменту президенту США. Навіть якщо демократам вдасться здобути перемогу в Палаті представників, без підтримки двох третин Сенату, в демократів не вийде ухвалити подібне рішення", - йдеться у повідомленні.

 

До проміжних виборів і Палата представників, і Сенат, контролювались республіканцями. Тоді республіканці контролювали 51 місце в Сенаті, в той час, як Демократична партія контролювала 49 місць, включаючи двох незалежних сенаторів, які є прибічниками Демократичної партії.

 

Водночас за попередніми даними проміжних виборів до нижньої палати Конгресу США демократи отримали 14 з 23 місць, необхідних їм для отримання більшості, передає Reuters.

 

Нагадаємо, раніше компанія Facebook заблокувала рекламну кампанію штабу президента Сполучених Штатів Дональда Трампа напередодні проміжних виборів до Конгресу, визнавши її расистською та антиміграційною

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.