НОВИНИ

СБУ викрила групу пропагандистів РФ, які готувалися до втручання у вибори президента України

Оперативники спецслужби викрили в Одесі, Києві та Сєверодонецьку дев'ять проросійських пропагандистів.

Служба безпеки України протягом вересня-жовтня блокувала діяльність міжрегіональної мережі антиукраїнських інтернет-агітаторів, які діяли на користь РФ, а саме – було затримано дев'ятьох проросійських пропагандистів. Про це у понеділок, 5 листопада, повідомляє прес-служба відомства.

 

"Оперативники спецслужби викрили в Одесі, Києві та Сєверодонецьку дев’ять проросійських пропагандистів. Зловмисники, яких фінансували представники спецслужб РФ, публікували надіслані з Росії політичні новини та закликали до проведення акцій непокори і масових заворушень. Кремлівські інформаційні агенти, зокрема, публікували заклики до повалення конституційного ладу та державної влади в нашій країні, а також підтримки терористів "Д/ЛНР", – йдеться в повідомленні.

 

У СБУ наголосили, що за задумом російських кураторів через маніпулювання громадською думкою інтернет-користувачів пропагандисти повинні були впливати на хід проведення майбутніх виборів президента України.

 

 

Нагадаємо, 30 серпня Служба безпеки України повідомила, що протягом серпня викрили та заблокували діяльність мережі Інтернет-агітаторів, яких російські спецслужби залучили до заходів із підготовки до втручання у хід проведення майбутніх виборів президента України.