НОВИНИ

Німеччина і Франція звинуватили Росію у зникненні безпілотника ОБСЄ на Донбасі

Про це свідчить інформація, зібрана спостережною місією.

Німеччина та Франція звинуватили Росію і підтримуваних нею бойовиків у причетності до зникнення безпілотника спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі. Про це повідомляє Reuters у четвер, 1 листопада.

 

"Інформація, зібрана спостережною місією, свідчить про те, що Російська Федерація і підтримувані нею сепаратисти несуть відповідальність за знищення безпілотника", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 27 жовтня в ОРДО зник безпілотник ОБСЄ, який під час польоту поблизу населеного пункту Калинове виявив зенітний ракетний комплекс (9К33 "Оса") та автоцистерну для пального на схід від Нижньокринського. Після цього БПЛА зафіксував колону з семи вантажівок на ґрунтовій дорозі поблизу кордону з РФ. Після фіксації колони вантажівок літальний апарат був скерований для подальшого спостереження за колонною. Однак протягом приблизно 35 хвилин до втрати зв'язку з БПЛА у районах поблизу Саурівки та Нижньокринського, з певною періодичністю, відзначалися перешкоди, за оцінкою, унаслідок глушіння. О 01.53 СММ втратила зв'язок із безпілотником і він не повернувся до наземного пункту управління на підконтрольній уряду України території. У ОБСЄ наголосили, що восьмеро опитаних у Нижньокринському громадян засвідчили, що чули вибух. Таким чином, версія щодо ураження БПЛА засобами ППО противника набуває все більшої вірогідності.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.