НОВИНИ

У ЕВА під час виступу керівник Укртрансбезпеки показав карту з "російським" Кримом

Ноняк уже прокоментував інцидент заявивши, що звернувся з заявою до СБУ.

У офісі European Business Assotiation (ЕВА) 31 жовтня під час круглого столу Комітету з логістики Асоціації виступив голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, він показав карту Європи, на якій окупованому Крим був позначений як частина РФ. Про це повідомляє агентство "Українські новини".

 

 

 

Своєю чергою, міністр інфраструктури Володимир Омелян відреагував на інцидент, а також – дав доручення розпочати службове розслідування.

 

"Міністр інфраструктури України Володимир Омелян дав доручення розпочати службове розслідування щодо використання головою Укртрансбезпеки Михайлом Ноняком мапи з "російським" Кримом", повідомила Марина Томко, прес-секретар глави Мінінфраструктури.

 

Крім того, подію також прокоментував сам Ноняк. Зокрема, він наголосив, що вже звернувся з відповідною заявою до Служби безпеки України.

 

"Через брак часу, саму презентацію я побачив лише під час виступу. Сталося неприпустиме! В презентації було використано карту Європи, на якій Крим був позначений як російський! Такий вчинок не може залишитися без реакції! Що це? Свідома, умисна провокація проти державного органу чи проти мене особисто, чи неумисна, несвідома помилка чиновника? Я попросив знайти відповіді на ці питання компетентний орган. Саме тому я звернувся з відповідною заявою до СБУ", – підкреслив голова Укртрансбезпеки.

 

 

 

Нагадаємо, чеське видавництво Kartografie Praha видало виправлений географічний атлас із окремим роз'ясненням про те, як Росія незаконно окупувала Крим і розпочала збройну агресію на Донбасі. 

 

Раніше стало відомо, що українське дитяче видавництво "Ранок" випустило книжку "Рослинний світ" із картою, на якій окупований Криму позначений як частина Росії.

 

Як повідомлялося 23 липня, австралійська правозахисна організація Walk Free Foundation оприлюднила карту "Глобальний індекс рабства", на якій окупований Криму позначений як частина Росії.  24 стало відомо, що правозахисна організація виправила карту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.