НОВИНИ

Чотири американські компанії планують підписати контракти з Україною - Омелян

Перша офіційна торговельна місія США в Україні, яка включає 12 великих американських компаній, розпочала роботу з метою пошуку цікавих інвестиційних можливостей.

Україна зацікавлена у співпраці з провідними компаніями Сполучених Штатів у сфері інфраструктури. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян на заході з нагоди початку роботи Першої офіційної торговельної місії США в Україні у понеділок, 29 жовтня, передає прес-служба Мінінфраструктури.

 

Міністр представив Національну транспортну стратегію до 2030 року «Drive Ukraine 2030»:

 

«Інфраструктура має і буде розвиватись. І всі ті реформи, які ми презентували, - це результат роботи багатьох експертів, команди Міністерства фінансів США, делегації ЄС, Офісу підтримки реформ, і всіх тих, хто долучились до роботи Міністерства інфраструктури. Я вірю, що наступного року ми матимемо не тільки Ryanair, General Electric, але і багато інших компаній. Я буду дуже щасливий, коли за результатами цього заходу, всі ті чотири компанії, які представлені в інфраструктурній панелі, підпишуть як мінімум чотири контракти з Україною наступного року», - зазначив Омелян.

 

Нагадаємо, у Київ у понеділок, 29 жовтня, прибула офіційна торгова місія США, що складається з представників американського сільського господарства, енергетики, інфраструктури та IТ-сектору. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.