НОВИНИ

Гройсман розповів, коли в Україні розпочнеться монетизація субсидій

Премє'р також нагадав, що вже створено реєстр субсидій.

Кабінет міністрів України має намір розпочати перший етап монетизації субсидій з 1 січня 2019 року. Про це заявив Володимир Гройсман в інтерв’ю Укрінформу у понеділок, 29 жовтня.

 

"Розпочинаємо 1 січня. Це дуже серйозний процес, який відбуватиметься уперше. Частині, а це 1 млн 300 тис. домогосподарств, ми вже виплачуємо зекономлені кошти. У середньому вийшло по 600-700 гривень кожному господарству", - розповів Гройсман.

 

За словами прем’єра, другий етап – переведення усіх на особові рахунки, на які будуть направляти доплату держави за сплату житлово-комунальних послуг, а уже звідти кошти мають потрапляти до теплопостачальників та інших надавачів комунальних послуг.

 

В уряді пояснили, що провести повну монетизацію планують до осені 2019 року.

 

" До осені 2019 року, тобто, початку наступного опалювального сезону, маємо провести 100-відсоткову монетизацію. Ми вже створили реєстр субсидій і рухаємося далі. Звісно, бюрократія цьому не сприяє. Але вона ніколи й нічому не сприяє. Це величезний обсяг роботи, і ми з усім впораємось", - зазначив урядовець.

 

Як повідомлялося, кабінет міністрів заклав в проект державного бюджету на 2019 рік 55 млрд гривень, як обсяг субсидій для населення.

 

Нагадаємо,  19 січня, набув чинності наказ Міністерства фінансів України про монетизацію субсидій на рівні підприємств-постачальників енергоносіїв і житлово-комунальних послуг, затверджений постановою Кабінету міністрів України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.