НОВИНИ

Біля берегів Нігерії пірати захопили в полон українського моряка – ЗМІ

Як зазначається, захоплення судна під прапором Ліберії сталося о 04:00 годині ранку 27 жовтня.

Біля берегів Нігерії 27 жовтня пірати захопили судно Pomerania Sky, на борту якого, за попередніми даними, вісім поляків, два філіппінці та українець. Про це повідомляє  радіо RMF.FM.

 

Як зазначається, захоплення судна під прапором Ліберії сталося о 04:00 годині ранку 27 жовтня, за 50 морських миль від узбережжя Нігерії. Тоді пірати підпливли на двох моторних човнах і захопили судно. Однак екіпаж корабля встиг надіслати сигнал SOS. За попередньою інформацією, ніхто з екіпажу під час захоплення судна не постраждав.

 

Своєю чергою, Міністерство  закордонних справ Польщі повідомило, що знає про захоплення судна Pomerania Sky і перевіряє інформацію про наявність на борту корабля поляків. Представник компанії-власника Pomerania Sky зазначив, що здійснюються кроки щодо звільнення екіпажу корабля.

 

Нагадаємо, 22 вересня 2018 року в територіальних водах Нігерії пірати напали на торгівельне судно MV Glarus, унаслідок чого було захоплено 12 членів екіпажу, серед яких один українець. Загалом на судні перебувало 19 членів екіпажу, у тому числі три громадянина України. 

 

30 жовтня  український моряк Валерій Зубицький, якого пірати викрали в територіальних водах Нігерії, повернеться в Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.