НОВИНИ

На Донбасі війська бойовиків комплектують військовими РФ та загонами "казачков" – розвідка

За даними ГУР, новоприбулі особи нав'язують місцевим жителям проросійські погляди та зневажливе ставленням до всього українського.

На Донбасі незаконні збройні формування комплектують за рахунок кадрових військовослужбовців Збройних сил РФ та спеціальних груп так званого "Всевеликого войска Донського", які прибувають з території Росії. Про це в понеділок, 29 жовтня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

"Зважаючи на провальну кампанію т.зв. призову на військову службу населення тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей, командування російських окупаційних військ комплектує особовим складом підрозділи з’єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ за рахунок прибуваючих з території Росії кадрових військовослужбовців ЗС РФ та спеціальних груп т.зв. "Всевеликого войска Донського", – йдеться в повідомленні.

 

За даними розвідки, перед призначенням до передових підрозділів усі кандидати перевіряються російськими інструкторами та проходять спеціальні інструктажі щодо встановлення взаємовідносин з місцевим населенням.

 

"Зокрема, ставлення до місцевих жителів з боку прибулих у жовтні ц.р. т.зв. "казачков" суттєво відрізняється від звичної поведінки цієї категорії осіб. Так, новоприбулі особи проявляють надзвичайну зацікавленість у спілкуванні з місцевим населенням, демонструючи високий рівень ідеологічної підготовки у просуванні ідей т.зв. "руського миру", цілеспрямовано нав'язують місцевим жителям проросійські погляди та зневажливе ставленням до всього українського, беруть активну участь в агітаційних заходах, пов’язаних з т.зв. "виборами" на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей 11 листопада ц.р". – додали в ГУР.

 

Нагадаємо, 22 жовтня Головне управлінням розвідки Міністерства оборони України разом із Службою безпеки України задокументувало діяльність працівників Федеральної служби безпеки та Служби зовнішньої розвідки РФ на території України, а також процес вербування російськими спецслужбами громадян України, Росії та інших держав. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.