НОВИНИ

Гройсман спрогнозував підвищення середньої заробітної плати до кінця року

Наразі середня місячна плата по Україні становить 8977 гривень.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман прогнозує, що до кінця 2018 року розмір середньої заробітної плати по Україні складатиме не менше 10 тисяч гривень. Про це прем'єр-міністр повідомив в інтерв'ю Укрінформу.

 

«Якщо ж говорити практично, то маємо цього року домогтися, щоб середня зарплата по Україні досягла не менше 10 тисяч гривень. І, думаю, до кінця року ми вийдемо на цей показник», - повідомив прем'єр.

 

Гройсман підкреслив, що підставами робити відповідні прогнози є позитивна динаміка у зростанні розміру мінімальної заробітної плати.

 

«Згадайте, якщо говорити про «мінімалку», не так давно це було 1450 гривень і саме я, незважаючи на критику багатьох політиків і експертів, розпочав її збільшення. А з 1 січня, як ми тепер бачимо, «мінімалка» уже буде 4 170 гривень», - заявив глава уряду.

 

Водночас він вважає, що заяви про необхідність підняття мінімальної заробітної плати до 5500 грн «переслідують суто політичні цілі».

 

Наразі середня місячна плата по Україні складає 8977 гривень.

 

Як повідомлялося, в уряді розповіли , що восени 2018 року середня зарплата в Україні може сягнути 10 тисяч гривень.

 

Нагадаємо, президент Петро Порошенко заявив, що зростання мінімальної заробітної плати до 4,2 тисяч гривень у другому кварталі цього року не є межею.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.