НОВИНИ

Жителів Краматорська закликали не виходити з дому без нагальної потреби - ООС

За необхідності пересування в інші райони міста мешканців просять обов'язково мати при собі документи, що посвідчують особу.

Жителів Краматорська закликали не залишати своїх домівок без нагальної потреби 31 жовтня та 1 листопада.  Як повідомили у прес-центрі штабу Операції об'єднаних сил.

 

Зазначається, що такі вказівки пов'язані із проведенням превентивних заходів з протидії терористичним та диверсійним загрозам у місті.

 

"Усі дії відбуваються у рамках чинного законодавства та санкціоновані командувачем ООС. Командування Об'єднаних сил закликає мешканців міста дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами тощо", - зазначено у повідомленні.

 

За необхідності пересування в інші райони міста мешканців просять обов'язково мати при собі документи, що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідка про навчання і т.ід.

 

У разі отримання інформації про причетність невідомих осіб до ДРГ або терористичних підрозділів бойовиків жителів Донецької обл. закликали повідомляти до чергових служб -  головного відділу СБУ в Донецькій та Луганській областях у Краматорську, тел. 06264-3-03-33, відділу ГУ НПУ в Донецькій області у Краматорську, тел. 102, 06264-7-02-47.

 

Нагадаємо, 27 жовтня,  бойовики 15 разів відкривали вогонь по позиціях ОС  5 разів застосувавши заборонене Мінськими домовленостями озброєння. Внаслідок цього один український військовий загинув.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.