НОВИНИ

У проект бюджету заклали 55 млрд на субсидії - Гройсман

Він зауважив, що цього року кількість домогосподарств, які отримують субсидію, становила 6,9 млн.

Кабінет міністрів заклав в проект державного бюджету на 2019 рік 55 млрд гривень, як обсяг субсидій для населення. Про цезаявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, передає прес-служба уряду.

 

Він зауважив, що цього року кількість домогосподарств, які отримують субсидію, становила 6,9 млн.

 

"Наступного року цей показник залишиться, за прогнозами, в таких же межах. І вимушене підвищення ціни на газ, а отже тепло і воду, не позначиться на величині оплати за комунальні послуги для тих, хто має субсидію", - йдеться у повідомленні.

 

Він також заявив, що всім соціальним службам дано доручення – максимально виважено і уважно вирішувати проблеми людей.

 

"І навіть ті сім’ї, які не відповідають критеріям надання субсидій, але опинилися у скрутній ситуації, можуть звернутися до спеціальних комісій при органах соціального захисту", - повідомляє прес-служба.

 

"Є різні обставини, і їх потрібно враховувати. Основний критерій – доходи людей. Якщо вони невисокі – люди отримують підтримку", - зазначив Гройсман.

 

Нагадаємо, Кабінет міністрів України 14 вересня, схвалив державний бюджет на 2019 рік. 

 

"Втретє уряд дотримується всіх норм, і подає проект Державного бюджету у визначений законом термін. Винятково реалістичні цифри, без завищених очікувань і роздутих показників. Ключові пріоритети нашої політики: зміцнення обороноздатності, продовження програм енергоефективності, енергонезалежність, посилення соціальної відповідальності", – наголосив Гройсман

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.