НОВИНИ

Масова розсилка вибухівки. У США підозрюваному загрожує близько 60 років в'язниці

Зокрема, Сайока звинувачують у "міждержавних перевезеннях вибухових речовин".

У США Цезарю Сайоку, підозрюваному в справі про розсилку вибухових пристроїв низці американських посадовців та політиків, висунули звинувачення за п'ятьма пунктами, йому загрожує до 58 років в'язниці. Про це в п'ятницю, 26 жовтня, повідомив генеральний прокурор США Джефф Сешнс.

 

За його словами, Сайок звинувачують у  "міждержавних перевезеннях вибухових речовин", "нелегальній розсилці вибухових речовин", "загрозі проти колишніх президентів та інших осіб", "загрозі міждержавних комунікацій" та "нападі на нинішніх і колишніх федеральних офіцерів".

 

Нагадаємо, 26 жовтня в Південній Флориді (США) правоохоронці затримали чоловіка в рамках справи про розсилку вибухових пристроїв низці американських посадовців та політиків. Згодом Міністерство юстиції підтвердило, що особу взяли під варту, ним виявився 56-річний Цезар Алтієр Сайок. 

 

Як повідомлялося 24 жовтня, у пошті Хілларі та Білла Клінтонів у Нью-Йорку знайдено вибуховий пристрій. Також пакет, ідентифікований як "потенційний вибуховий пристрій", був відправлений колишньому президенту США Бараку Обамі у Вашингтоні.

 

Також у Нью-Йорку в редакцію CNN надіслали посилку з підозрілим пристроєм, унаслідок чого було евакуйовано будівлю Time Warner Center, де розташовані офіси американського телеканалу. Згодом у CNN заявили, що підозріла посилка призначалася колишньому директору ЦРУ Джону Бреннану. 

 

22 жовтня у поштовій скриньці біля будинку американського філантропа та фінансиста Джорджа Сороса в Нью-Йорку виявили вибухівку.

 

Загалом у США за останні дні зайшли 12 пакетів, адресованих 10 особам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.