НОВИНИ

Президент України закликав Росію вивести свої війська

Крім того, президент заявив, що на 100% довіряє Лукашенку.

Президент Петро Порошенко в п'ятницю, 26 жовтня, закликав Росію вивести свої війська з України. Про це він заявив у ході виступу на Форумі регіонів в Білорусі.

 

Водночас він подякував президенту Білорусі Аляксандру Лукашенку за те, що він підтримав ініціативу проведення переговорів про врегулювання ситуації на Донбасі у Мінську.

 

"Я дякую за ту ініціативу, про яку ми домовилися з Лукашенком, про те, щоб переговори про припинення війни, припинення агресії Росії проти України проходили в Мінську. Про те, щоб перші надзвичайно складні переговори (пройшли у Мінську – Ред.)… Я тоді приїхав в Мінськ одразу після Краматорська, де ракетами були розбомблені мирні квартали… Лукашенко бачив, в якому я був стані. Я попросив, щоб в Мінську було зроблено базу для того, щоб ми шукали шляхи миру. Лукашенко сказав: так, ми забезпечимо, щоб були досягнуті домовленості. Після 19-годинних переговорів саме в Мінську було досягнуто і підписано документ - мінські домовленості…Чого зараз вимагає весь світ? - виконання мінських домовленостей. Благаємо, приберіть свої війська, Росія, з нашої території", – заявив Порошенко.

 

Крім того, Порошенко заявив, що на 100% довіряє Лукашенку.

 

"Чи довіряю я Лукашенку? На 100 відсотків довіряю і ми про це сьогодні говорили. Ми маємо зробити все, щоб припинити війну…щоб почалося політичне врегулювання через вибори. Не фейкові, які РФ хоче провести через тиждень, а справжні вибори. Я хочу подякувати Лукашенку…Я задоволений тим, що внаслідок наших домовленостей була прорвана дипломатична блокада і для нас це теж важливо. Я дякую за цю ініціативу", – додав він.

 

Нагадаємо, 26 жовтня в Гомелі відбулася зустріч президента України Петра Порошенка та президента Білорусі Аляксандра Лукашенка у форматі «віч-на-віч». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.