НОВИНИ

У МЗС заявили, що використають резолюцію Європарламенту в міжнародному суді проти Росії

Беца наголосила, що документ містить багато політичних сигналів і засуджує не лише загострення в Азові, але і зведення Керченського мосту.

Україна буде додавати до доказової бази в міжнародних судах проти Росії проект резолюції Європейського парламенту щодо ситуації в Азовському морі, яка передбачає посилення санкцій проти Москви в разі загострення ситуації. Про це в п'ятницю, 26 жовтня, повідомила речник Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца.

 

За її словами, ухвалений проект резолюції містить багато політичних сигналів і засуджує не лише загострення в Азові, але і зведення Керченського мосту.

 

"Цей документ для України є елементом тактики в міжнародному трибуналі. Ми його додамо до фактологічної бази для захисту наших інтересів. І те, що нас підтримують, це важливо", – наголосила Беца.

 

Як повідомлялося,  25 жовтня Європейський парламент схвалив резолюцію щодо ситуації в Азовському морі, яка передбачає посилення санкцій проти РФ у разі загострення ситуації. У Європейському парламенті  заявили про необхідність призначення спеціального представника ЄС з питань Криму і Донбасу.