НОВИНИ

У США назвали ім'я підозрюваного в масовій розсилці вибухівки

Крім того, правоохоронці заявили, що виявити підозрюваного допомогла ДНК, виявлена на одному з пакетів.

У США заарештували підозрюваного в справі про розсилку вибухових пристроїв низці американських посадовців та політиків, ним виявився 56-річний Цезар Алтієр Сайок. Про це повідомляє CNN.

 

 

За даними Департаменту правопорядку штату Флорида, Сайок скоїв низку злочинів, загалом відомо про вісім арештів.

 

Крім того, правоохоронці заявили, що виявити Сайока слідчим допомогла ДНК, виявлена на одному з пакетів, надісланих останніми днями.

 

Нагадаємо, 26 жовтня в Південній Флориді (США) правоохоронці затримали чоловіка в рамках справи про розсилку вибухових пристроїв низці американських посадовців та політиків. Згодом Міністерство юстиції підтвердило, що особу взяли під варту.

 

Як повідомлялося 24 жовтня, у пошті Хілларі та Білла Клінтонів у Нью-Йорку знайдено вибуховий пристрій. Також пакет, ідентифікований як "потенційний вибуховий пристрій", був відправлений колишньому президенту США Бараку Обамі у Вашингтоні.

 

Також у Нью-Йорку в редакцію CNN надіслали посилку з підозрілим пристроєм, унаслідок чого було евакуйовано будівлю Time Warner Center, де розташовані офіси американського телеканалу. Згодом у CNN заявили, що підозріла посилка призначалася колишньому директору ЦРУ Джону Бреннану. 

 

22 жовтня у поштовій скриньці біля будинку американського філантропа та фінансиста Джорджа Сороса в Нью-Йорку виявили вибухівку.

 

Загалом у США за останні дні зайшли 12 пакетів, адресованих 10 особам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.