НОВИНИ

Україна та Білорусь підписали низку двосторонніх угод

Зокрема, був підписаний План консультацій між МЗС України та МЗС Білорусі на 2018-2019 роки.

Україна та Білорусь підписали низку двосторонніх документів про співпрацю між країнами, зокрема про реадмісію. Про це в п'ятницю, 26 жовтня, повідомляє прес-служба адміністрації президента України.

 

"У присутності глав двох держав було підписано Угоду між Україною та Білоруссю про реадмісію, метою якої є створення правових підстав, необхідних для встановлення та розвитку міждержавного співробітництва у сфері реадмісії осіб, що дозволить мінімізувати негативні наслідки, які породжуються незаконною міграцією, та підвищити ефективність спільної боротьби з незаконною міграцією шляхом удосконалення правового регулювання цієї діяльності", – йдеться в повідомленні.

 

 

Як зазначається, угода на основі взаємності визначає швидкі й ефективні процедури ідентифікації і безпечного та організованого повернення осіб, які перебувають на територіях України та Республіки Білорусь нелегально.

 

"Підписання угоди сприятиме подальшому розвитку добросусідських відносин між Україною та Республікою Білорусь, а також дотриманню Україною своїх обов’язків перед світовою спільнотою щодо запровадження ефективних важелів здійснення державної політики в сфері реадмісії осіб. Документ підписали голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк та міністр внутрішніх справ Республіки Білорусь Ігор Шунєвич", – наголошується в повідомленні.

 

 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та міністр закордонних справ Білорусі Уладзімір Макей підписали План консультацій між Міністерством закордонних справ України та Міністерством закордонних справ Республіки Білорусь на 2018-2019 роки.

 

"Документ укладено з метою взаємодії між зовнішньополітичними відомствами двох країн шляхом проведення двосторонніх консультацій у визначений період",– повідомили в прес-службі.

 

 

Також було підписано угоду між Міністерством молоді та спорту України та Міністерством спорту і туризму Республіки Білорусь про співробітництво у сфері фізичної культури і спорту.

 

Документ підписується з метою удосконалення нормативно-правової бази українсько-білоруського співробітництва у сфері фізичної культури і спорту та забезпечення необхідних правових умов для розвитку двосторонніх українсько-білоруських зв’язків у сфері фізичної культури і спорту через центральні органи виконавчої влади та громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості. Підписи під документом поставили міністр закордонних справ України Павло Клімкін та перший заступник міністра спорту і туризму Республіки Білорусь В'ячеслав Дурнов", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 26 жовтня в Гомелі відбулася зустріч президента України Петра Порошенка та президента Білорусі Аляксандра Лукашенка у форматі «віч-на-віч». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.