НОВИНИ

Лукашенко заявив, що Білорусь готова включитися в конфлікт між Україною та Росією для його вирішення

Зокрема, білоруський президент наголосив на важливості припинення війни на Донбасі.

Президент Білорусі Аляксандр Лукашенко повідомив про готовність Мінська включитися у військовий конфлікт між Україною та Росією для його вирішення. Про це він заявив у п'ятницю, 26 жовтня, на Форумі регіонів в Гомелі.

 

Зокрема, Лукашенко наголосив на важливості припинення війни на Донбасі.

 

"Питання війни в Україні останнім часом політизується... Зовсім поруч, у нашого порога, у наших братів гинуть люди. Конфлікту начебто немає кінця. Мета одна, і я це знаю по президенту України і, скажу відверто, за багатьма залученим в цей конфлікт – мета припинити цю війну, мета – зберегти єдину і неподільну Україну. Не можна цю проблему залишити нашим дітям для вирішення. Це буде злочин перед тими, хто прийде після нас. І тут мало домовитися Росії і Україні. Можна домовитися, але цього мало. Втрачена довіра один до одного. Що б бути абсолютно однозначним. Наша позиція. Позиція Білорусі. Ми готові включитися в цей конфлікт там, де складно і де немає тієї довіри, яка має бути", – зазначив він.

 

Водночас білоруський президент підкреслив, що Мінськ готовий працювати тільки в рамках домовленості України і Росії.

 

"Якщо потрібно включити Білорусь в цей процес – ми будемо діяти в розрізі домовленостей двох держав, щоб на сході України був мир. Росіяни і українці нам не чужі. Це рідні наші люди. Конфлікт не за тисячу кілометрів", – додав він.

 

Нагадаємо, 26 жовтня в Гомелі відбулася зустріч президента України Петра Порошенка та президента Білорусі Аляксандра Лукашенка у форматі «віч-на-віч». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.